STEAMPUNKOVÝ LOV POKLADU

Lord Pembroke-Cardigan, výstřední milionář, hledá nové členy pro svojí společnost adventuristů, záhadologů a dobrodruhů. Aby našel osoby hodné členství, rozhodl se uspořádat lov pokladu, který za tímto účelem sám poskytl. Truhlu plnou vzácných mincí získá ta skupina, která dokáže rozluštit všechny hádanky jako první.

Pro koho je akce určena?

Pro každého, kdo chce zažít něco nového, oprášit něco známého, zažít malé dobrodružství ve steampunkovém světě. Baví Vás luštění záhad a hádanek? Pak se jistě budete bavit. Nejste moc hádankový typ? To naprosto nevadí - přátelé Lorda Pembroke-Cardigana jsou připraveni Vám pomoci najít tu správnou cestu k pokladu.

Lov pokladu je koncipován jako skupinová, vycházková a konverzační hra. Nepotřebujete tak ani velkou fyzičku, ani obrovské znalosti, ale jen chuť projít se s přáteli a nechat ožít svůj kostým do herní postavy.

Konceptem jsou jednoduché hry s larpovými prvky zaměřené především na larpové nováčky. Ty naučíme herně komunikovat a interagovat. Zkušení hráči si ale jistě také přijdou na své, a navíc mohou pomoci herním nováčkům dobrým vzorem. A v neposlední řadě je účelem prostě zábava a možnost zažít něco nového.

Požadavky na hráče

Jediné, co každý hráč potřebuje je vlastní steampunkový kostým a chuť převtělit se do postavy, kterou kostým znázorňuje. Je jen na Vás, kdo budete jako osoba a kdo bude vaše "družina". Není podstatné, jestli budete koherentní skupina nebo banda jednotlivých individuí. Podstatné je cítit se ve své "herní kůži - kostýmu" dobře nebo se v ní minimálně dobře bavit.

Vzhledem k vycházkovému nastavení máme jediné doporučení - chce to dobré boty a kostým vhodný i pro pohyb v terénu! Sice se budete pohybovat hlavně po pěšinách, ale na taneční střevíce a širokou krinolínu to není.

Přidejte se k nám a zažijte dobrodružství ve světě páry!

Steampunkové larpy

Fírer

Odpovědná sekční vedoucí

Pokud máte nějaký návrh na aktivitu či vlastní steampunkový larp, pošlete nám zprávu.

e-mail: info.steampunk<a>seznam.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma!